Gå til sidens hovedinnhold

Resultatliste for Opent stevne i Florø

Artikkelen er over 16 år gammel

FLORØ: Dei lokale symjarane gjorde det skarpt i konkurransane i symjing laurdag og søndag 12. og 13. mars. Sjå resultata her.

RESULTATLISTE-

ØVELSE 1 400 FRI KVINNER

1989

1 p Elisabet Arnesen 1989 Eid SK 04:55.57 547

1991

1 p Kine Vereide 1991 Eid SK 05:14.89 452

1994

1 p Kristin Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 06:42.73 216

2 Mari Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 07:31.32 153

ØVELSE 2 400 FRI MENN

1989

1 p Frank Tore Vereide 1989 Eid SK 04:45.94 450

1990

1 p Tor Erik Gulli 1990 Florø SLK 05:13.59 341

1992

1 p Marius Nekkøy Karstad 1992 Florø SLK 05:06.18 366

2 Simen Andreassen 1992 Florø SLK 05:15.33 335

3 Marius Hauge 1992 Førde I.L 05:43.71 259

1993

1 p Hans Kristian Andersen 1993 Florø SLK 05:30.44 291

2 Skjalg Olafsson 1993 Florø SLK 05:58.33 228

1994

1 p Kristoffer D. Birkeland 1994 Florø SLK 06:21.41 189

999 Sondre Biesmans 1994 Florø SLK Disk

ØVELSE 3 50 BRYST KVINNER

1992

Lina Hu 1992 Førde I.L 00:55.62

1994

Birgitte Andersen 1994 Florø SLK 00:56.56

Synne Berteig 1994 SIL Symjegr. 00:52.78

Rebecca Seim Brekke 1994 SIL Symjegr. 01:07.70

Christina Flåten 1994 SIL Symjegr. 01:24.07

Gunn Iren Indrevær 1994 Florø SLK 00:59.33

Elisabeth Mundal 1994 Svelgen 01:06.59

Kristin Stubhaug 1994 Førde I.L 01:05.63

Vilde Øvstethun 1994 SIL Symjegr. 01:00.37

Alma Øydvin 1994 SIL Symjegr. 00:57.00

1995

Siv Stavang Aune 1995 Florø SLK 01:00.09

Alette Avsnes 1995 Florø SLK 00:57.56

Astrid Leikanger Feidje 1995 Florø SLK 01:09.59

Marie Elisabeth Lindstrøm 1995 SIL Symjegr. 01:01.81

Stine Rotnes 1995 Florø SLK 00:52.07

Mathilde Isene Stenset 1995 Florø SLK 01:05.37

Gina Thomassen 1995 SIL Symjegr. 01:25.84

1996

Selma Johanne Andreassen 1996 Florø SLK 00:56.37

Trine Skjeldstad Hove 1996 SIL Symjegr. 01:01.78

Martine K. Vindfjell 1996 Eid SK 01:23.35

ØVELSE 4 50 BRYST MENN

1993

Espen S. Torheim 1993 Eid SK 01:06.59

1994

Robin Gjelsvik Bjørkum 1994 Florø SLK 01:01.73

Vebjørn Dolve 1994 Florø SLK 01:01.72

Vegard Fylling 1994 SIL Symjegr. 01:26.67

Vegard Jonsrud 1994 SIL Symjegr. 01:18.01

Even Eide Onstad 1994 Florø SLK 00:59.16

Henrik F. Solheim 1994 Florø SLK 01:02.59

Daniel Standal 1994 Florø SLK Uteble

Lasse Sæthre 1994 SIL Symjegr. 01:26.69

1995

Bjørnar Hove 1995 SIL Symjegr. 01:01.89

Runar Langeteig 1995 SIL Symjegr. 01:24.69

Jørgen Rundereim 1995 Eid SK 01:16.41

Vegard Torheim 1995 Eid SK 01:15.62

1996

Johannes Hauge 1996 Førde I.L 01:11.03

1997

Even Stubhaug 1997 Førde I.L 01:27.07

ØVELSE 5 50 BUTTERFLY KVINNER

1987

1 p Anita Valberg 1987 Florø SLK 00:37.59 316

1990

1 p Marianne Hennøen 1990 Eid SK 00:35.38 379

2 Janne Hestetun Flugheim 1990 Årdal 00:43.93 198

999 Kristine Øvrebø 1990 Årdal Uteble

1991

1 p Sandra Ullaland 1991 Eid SK 00:35.19 385

1992

1 p Marie Kvanli 1992 Årdal 00:40.05 261

2 Lene Senneset 1992 Svelgen 00:44.75 187

3 Gunnvor Leikanger Feidje 1992 Florø SLK 00:49.66 137

1995

Kristin Hennøen 1995 Eid SK 00:57.33

ØVELSE 6 50 BUTTERFLY MENN

1988

1 p Christoffer Sørstrand Æsø 1988 Florø SLK 00:28.12 537

1989

1 p Frank Tore Vereide 1989 Eid SK 00:31.20 393

2 Taras Starheim 1989 Eid SK 00:36.51 245

1994

1 p Kristoffer D. Birkeland 1994 Florø SLK 00:41.47 167

2 Sondre Biesmans 1994 Florø SLK 00:48.21 106

ØVELSE 7 25 RYGG KVINNER

1992

Lina Hu 1992 Førde I.L 00:31.47

1994

Synne Berteig 1994 SIL Symjegr. 00:25.13

Rebecca Seim Brekke 1994 SIL Symjegr. 00:39.39

Christina Flåten 1994 SIL Symjegr. Uteble

Elisabeth Mundal 1994 Svelgen 00:26.64

Kristin Stubhaug 1994 Førde I.L 00:28.75

Vilde Øvstethun 1994 SIL Symjegr. 00:26.63

Alma Øydvin 1994 SIL Symjegr. 00:28.31

1995

Alette Avsnes 1995 Florø SLK 00:29.34

Astrid Leikanger Feidje 1995 Florø SLK 00:37.33

Marie Elisabeth Lindstrøm 1995 SIL Symjegr. 00:27.84

Stine Rotnes 1995 Florø SLK 00:24.47

Mathilde Isene Stenset 1995 Florø SLK 00:30.33

Gina Thomassen 1995 SIL Symjegr. 00:35.43

1996

Selma Johanne Andreassen 1996 Florø SLK 00:29.50

Trine Skjeldstad Hove 1996 SIL Symjegr. 00:38.19

Martine K. Vindfjell 1996 Eid SK 00:38.94

1998

Guro Stavø Storkås 1998 Førde I.L 00:35.53

Elisabet Vindfjell 1998 Eid SK 01:01.29

ØVELSE 8 25 RYGG MENN

1993

Espen S. Torheim 1993 Eid SK 00:33.12

1994

Vebjørn Dolve 1994 Florø SLK 00:34.95

Vegard Fylling 1994 SIL Symjegr. 00:48.95

Vegard Jonsrud 1994 SIL Symjegr. 00:32.60

Even Eide Onstad 1994 Florø SLK 00:26.81

Henrik F. Solheim 1994 Florø SLK 00:35.41

Lasse Sæthre 1994 SIL Symjegr. 00:47.00

1995

Bjørnar Hove 1995 SIL Symjegr. 00:25.19

Runar Langeteig 1995 SIL Symjegr. 00:38.38

Jørgen Rundereim 1995 Eid SK 00:28.13

Vegard Torheim 1995 Eid SK 00:30.58

1996

Johannes Hauge 1996 Førde I.L 00:33.58

ØVELSE 9 50 FRI KVINNER

1987

1 p Anita Valberg 1987 Florø SLK 00:33.84 370

1990

1 p Marianne Hennøen 1990 Eid SK 00:31.60 454

2 Janne Hestetun Flugheim 1990 Årdal 00:37.36 275

1991

1 p Sandra Ullaland 1991 Eid SK 00:34.25 357

2 Marita Hove 1991 SIL Symjegr. 00:42.17 191

1992

1 p Lene Senneset 1992 Svelgen 00:35.06 332

2 p Marie Kvanli 1992 Årdal 00:36.47 295

3 Gunnvor Leikanger Feidje 1992 Florø SLK 00:39.47 233

4 Jørgine Neset 1992 Årdal 00:41.77 196

5 Janne Bjørvik 1992 Årdal 00:48.41 126

1993

1 p Trine Stavø Storkås 1993 Førde I.L 00:41.55 200

2 Idun Ulvestad 1993 Årdal 00:48.13 128

1994

1 p Thea Øvrebotten 1994 Førde I.L 00:41.44 201

2 Hege Anita Vereide 1994 Eid SK 00:43.88 169

3 Rikka Kjelkenes 1994 Svelgen 00:52.22 100

1995

Kristin Hennøen 1995 Eid SK 00:45.06

ØVELSE 10 50 FRI MENN

1985

1 p Sander Smørdal 1985 BS/Arna 00:23.93 704

1988

1 p Sondre Knapstad 1988 Florø SLK 00:30.31 346

1989

1 p Frank Tore Vereide 1989 Eid SK 00:28.34 423

2 Taras Starheim 1989 Eid SK 00:30.72 332

3 Olav Ommedal 1989 Eid SK 00:32.21 288

1990

1 p Mats Sandnes 1990 Årdal 00:29.59 372

2 Eirik Natvik 1990 Årdal 00:30.17 351

3 Tor Erik Gulli 1990 Florø SLK 00:30.59 337

1991

1 p Torstein Ask 1991 Svelgen 00:32.55 279

2 Øyvind Kjerpeseth 1991 Florø SLK 00:34.37 237

1992

1 p Nikolai Espedal 1992 Førde I.L 00:36.59 196

2 Nikolai Belsvik 1992 Florø SLK 00:38.56 168

3 Mark Antony Ullaland 1992 Eid SK 00:40.36 146

1993

1 p Hans Kristian Andersen 1993 Florø SLK 00:33.28 261

2 Per Sandnes 1993 Årdal 00:38.71 166

1994

1 p Sondre Biesmans 1994 Florø SLK 00:35.87 209

ØVELSE 11 25 BUTTERFLY KVINNER

1994

Elisabeth Mundal 1994 Svelgen 00:26.66

1996

Selma Johanne Andreassen 1996 Florø SLK 00:29.69

ØVELSE 12 25 BUTTERFLY MENN

1994

Vebjørn Dolve 1994 Florø SLK Uteble

1995

Runar Langeteig 1995 SIL Symjegr. 00:45.53

1996

Johannes Hauge 1996 Førde I.L 00:41.33

ØVELSE 13 200 BRYST KVINNER

1989

1 p Elisabet Arnesen 1989 Eid SK 03:11.37 401

1990

1 p Janne Hestetun Hestetun F 1990 Årdal 03:54.09 219

1991

1 p Sandra Ullaland 1991 Eid SK 03:10.88 404

1992

1 p Jørgine Neset 1992 Årdal 03:39.53 266

1994

1 p Hege Anita Vereide 1994 Eid SK 03:46.13 243

2 p Mari Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 03:47.67 238

3 Thea Øvrebotten 1994 Førde I.L 03:52.69 223

4 Kristin Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 04:05.47 190

ØVELSE 14 200 BRYST MENN

1988

1 p Christoffer Sørstrand Æsø 1988 Florø SLK 02:40.17 497

1990

1 p Mathias Sørstrand Æsøy 1990 Florø SLK 02:48.59 426

2 Mats Sandnes 1990 Årdal 03:22.19 247

3 Eirik Natvik 1990 Årdal 03:26.29 232

1991

1 p Torstein Ask 1991 Svelgen 03:18.07 262

999 Øyvind Kjerpeseth 1991 Florø SLK Disk

1992

1 p Marius Nekkøy Karstad 1992 Florø SLK 02:57.40 365

2 p Simen Andreassen 1992 Florø SLK 03:17.84 263

3 Marius Hauge 1992 Førde I.L 03:32.60 212

4 Mark Antony Ullaland 1992 Eid SK 03:56.73 154

1993

1 p Hans Kristian Andersen 1993 Florø SLK 03:02.06 338

2 Skjalg Olafsson 1993 Florø SLK 03:38.53 195

1994

1 p Kristoffer D. Birkeland 1994 Florø SLK 03:40.49 190

ØVELSE 15 200 RYGG KVINNER

1989

1 p Elisabet Arnesen 1989 Eid SK 02:48.59 411

1990

1 p Marianne Hennøen 1990 Eid SK 02:50.14 400

1991

1 p Kine Vereide 1991 Eid SK 02:46.80 425

1994

1 p Kristin Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 03:44.09 175

2 Mari Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 03:57.72 146

ØVELSE 16 200 RYGG MENN

1988

1 p Christoffer Sørstrand Æsø 1988 Florø SLK 02:29.71 421

1990

1 p Mathias Sørstrand Æsøy 1990 Florø SLK 02:32.59 398

1992

1 p Marius Nekkøy Karstad 1992 Florø SLK 02:46.67 305

2 Simen Andreassen 1992 Florø SLK 02:57.25 254

3 Marius Hauge 1992 Førde I.L 03:06.53 218

1993

1 p Hans Kristian Andersen 1993 Florø SLK 02:59.60 244

2 Skjalg Olafsson 1993 Florø SLK 03:09.34 208

1994

1 p Sondre Biesmans 1994 Florø SLK 03:12.86 197

999 Kristoffer D. Birkeland 1994 Florø SLK Disk

ØVELSE 17 50 RYGG KVINNER

1992

Lina Hu 1992 Førde I.L 00:59.29

1994

Synne Berteig 1994 SIL Symjegr. 00:54.37

Rebecca Seim Brekke 1994 SIL Symjegr. 01:18.32

Kristin Stubhaug 1994 Førde I.L 01:05.26

Vilde Øvstethun 1994 SIL Symjegr. 00:59.24

Alma Øydvin 1994 SIL Symjegr. 01:00.35

1995

Alette Avsnes 1995 Florø SLK 01:02.72

Marie Elisabeth Lindstrøm 1995 SIL Symjegr. 01:02.53

Stine Rotnes 1995 Florø SLK 00:55.69

Mathilde Isene Stenset 1995 Florø SLK 01:02.44

1996

Selma Johanne Andreassen 1996 Florø SLK 01:08.57

Trine Skjeldstad Hove 1996 SIL Symjegr. 01:17.41

ØVELSE 18 50 RYGG MENN

1994

Vebjørn Dolve 1994 Florø SLK 01:13.69

Vegard Jonsrud 1994 SIL Symjegr. 01:12.42

Lasse Sæthre 1994 SIL Symjegr. 02:03.47

1995

Bjørnar Hove 1995 SIL Symjegr. 00:56.89

Runar Langeteig 1995 SIL Symjegr. 01:30.13

Jørgen Rundereim 1995 Eid SK 01:04.87

1996

Johannes Hauge 1996 Førde I.L 01:20.49

ØVELSE 19 50 RYGG KVINNER

1987

1 p Anita Valberg 1987 Florø SLK 00:39.38 329

1990

1 p Marianne Hennøen 1990 Eid SK 00:37.56 379

1992

999 Lene Senneset 1992 Svelgen Disk

1994

1 p Thea Øvrebotten 1994 Førde I.L 00:50.97 151

2 Rikka Kjelkenes 1994 Svelgen 00:52.17 141

3 Hege Anita Vereide 1994 Eid SK 00:54.78 122

ØVELSE 20 50 RYGG MENN

1988

1 p Christoffer Sørstrand Æsø 1988 Florø SLK 00:32.19 396

1989

1 p Olav Ommedal 1989 Eid SK 00:40.55 198

1990

1 p Tor Erik Gulli 1990 Florø SLK 00:37.72 246

1991

1 p Torstein Ask 1991 Svelgen 00:44.43 150

1992

1 p Nikolai Espedal 1992 Førde I.L 00:49.68 107

2 Mark Antony Ullaland 1992 Eid SK 00:54.71 80

1993

1 p Skjalg Olafsson 1993 Florø SLK 00:42.01 178

ØVELSE 21 200 FRI KVINNER

1989

1 p Elisabet Arnesen 1989 Eid SK 02:22.83 524

1991

1 p Marita Hove 1991 SIL Symjegr. 03:18.19 196

1992

1 p Marie Kvanli 1992 Årdal 03:08.20 229

999 Lene Senneset 1992 Svelgen Disk

1994

1 p Kristin Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 03:19.00 193

1995

Kristin Hennøen 1995 Eid SK 03:55.60

ØVELSE 22 200 FRI MENN

1985

1 p Sander Smørdal 1985 BS/Arna 01:56.10 705

1988

1 p Christoffer Sørstrand Æsø 1988 Florø SLK 02:11.74 482

2 Sondre Knapstad 1988 Florø SLK 02:20.47 398

1989

1 p Frank Tore Vereide 1989 Eid SK 02:19.03 410

2 Taras Starheim 1989 Eid SK 02:43.06 254

3 Olav Ommedal 1989 Eid SK 02:48.81 229

1990

1 p Mathias Sørstrand Æsøy 1990 Florø SLK 02:15.85 440

2 Mats Sandnes 1990 Årdal 02:38.95 274

3 Eirik Natvik 1990 Årdal 02:53.77 210

1991

1 p Øyvind Kjerpeseth 1991 Florø SLK 02:57.43 197

1992

1 p Simen Andreassen 1992 Florø SLK 02:36.37 288

1994

1 p Sondre Biesmans 1994 Florø SLK 02:49.07 228

ØVELSE 23 50 BRYST KVINNER

1987

1 p Anita Valberg 1987 Florø SLK 00:38.59 484

1990

1 p Kristine Øvrebø 1990 Årdal 00:47.97 252

2 Janne Hestetun Flugheim 1990 Årdal 00:48.07 250

1991

1 p Kine Vereide 1991 Eid SK 00:36.64 566

2 Sandra Ullaland 1991 Eid SK 00:38.07 504

1992

1 p Lene Senneset 1992 Svelgen 00:44.89 307

2 p Jørgine Neset 1992 Årdal 00:46.38 279

3 Marie Kvanli 1992 Årdal 00:48.13 249

4 Gunnvor Leikanger Feidje 1992 Florø SLK 00:49.94 223

5 Janne Bjørvik 1992 Årdal 00:58.77 137

1993

1 p Idun Ulvestad 1993 Årdal 00:58.50 139

2 Trine Stavø Storkås 1993 Førde I.L 01:01.16 121

1994

1 p Hege Anita Vereide 1994 Eid SK 00:49.37 231

2 p Thea Øvrebotten 1994 Førde I.L 00:52.07 197

3 Mari Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 00:52.83 188

4 Rikka Kjelkenes 1994 Svelgen 01:00.10 128

1995

Kristin Hennøen 1995 Eid SK 00:56.34

ØVELSE 24 50 BRYST MENN

1988

1 p Sondre Knapstad 1988 Florø SLK 00:38.10 336

1990

1 p Mats Sandnes 1990 Årdal 00:43.58 224

2 Eirik Natvik 1990 Årdal 00:43.90 219

1991

1 p Torstein Ask 1991 Svelgen 00:42.17 248

1992

1 p Marius Nekkøy Karstad 1992 Florø SLK 00:38.50 326

2 p Marius Hauge 1992 Førde I.L 00:45.48 197

3 Mark Antony Ullaland 1992 Eid SK 00:51.82 133

4 Nikolai Belsvik 1992 Florø SLK 00:51.83 133

5 Nikolai Espedal 1992 Førde I.L 00:57.14 99

1993

1 p Hans Kristian Andersen 1993 Florø SLK 00:41.20 266

2 Per Sandnes 1993 Årdal 00:50.51 144

1994

1 p Kristoffer D. Birkeland 1994 Florø SLK 00:50.31 146

ØVELSE 25 4X50 FRI KVINNER

JUNIOR

1 Førsteetappe : Elisabeth Eid SK 00:30.10 526

1 p Eid Symjeklubb 0 Eid SK 02:06.06

2 Førsteetappe : Jørgine Ne Årdal 00:43.30 176

2 p Årdal 0 Årdal 02:37.47

3 p Florø 1 0 Florø SLK 02:42.03

3 Førsteetappe : Kristin Æs Florø SLK 00:40.65 213

ØVELSE 26 4X50 FRI MENN

JUNIOR

1 p Florø 1 0 Florø SLK 01:58.69

1 Førsteetappe : Christoffe Florø SLK 00:27.63 457

2 p Eid Symjeklubb 0 Eid SK 02:14.67

2 Førsteetappe : Olav Ommed Eid SK 00:32.75 274

3 p Florø 2 0 Florø SLK 02:17.97

3 Førsteetappe : Tor Erik G Florø SLK 00:31.16 318

4 Førsteetappe : Sondre Bie Florø SLK 00:35.93 208

4 Florø 3 0 Florø SLK 02:28.60

ØVELSE 27 4X100 FRI KVINNER

JUNIOR

1 p Eid Symjeklubb 0 Eid SK 04:45.25

1 Førsteetappe : Sandra Ull Eid SK 01:15.41 345

2 Førsteetappe : Jørgine Ne Årdal 01:38.72 153

2 p Årdal 0 Årdal 06:10.53

3 p Florø 1 0 Florø SLK 06:15.41

3 Førsteetappe : Kristin Æs Florø SLK 01:35.50 169

ØVELSE 28 4X100 FRI MENN

JUNIOR

1 p Florø 1 0 Florø SLK 04:21.31

1 Førsteetappe : Christoffe Florø SLK 01:00.19 476

2 p Florø 2 0 Florø SLK 05:06.08

2 Førsteetappe : Tor Erik G Florø SLK 01:09.23 312

3 p Eid Symjeklubb 0 Eid SK 05:13.73

3 Førsteetappe : Taras Star Eid SK 01:12.84 268

4 Førsteetappe : Sondre Bie Florø SLK 01:21.32 193

4 Florø 3 0 Florø SLK 05:47.66

ØVELSE 29 100 BUTTERFLY KVINNER

1989

1 p Elisabet Arnesen 1989 Eid SK 01:21.95 342

1991

1 p Kine Vereide 1991 Eid SK 01:21.02 354

ØVELSE 30 100 BUTTERFLY MENN

1988

1 p Christoffer Sørstrand Æsø 1988 Florø SLK 01:04.09 500

1989

1 p Frank Tore Vereide 1989 Eid SK 01:14.05 324

1990

1 p Mathias Sørstrand Æsøy 1990 Florø SLK 01:08.71 406

1991

1 p Øyvind Kjerpeseth 1991 Florø SLK 01:49.33 100

1992

1 p Marius Nekkøy Karstad 1992 Florø SLK 01:12.37 347

2 Simen Andreassen 1992 Florø SLK 01:25.19 213

3 Marius Hauge 1992 Førde I.L 01:36.35 147

1993

1 p Hans Kristian Andersen 1993 Florø SLK 01:28.46 190

2 Skjalg Olafsson 1993 Florø SLK 01:43.63 118

1994

1 p Sondre Biesmans 1994 Florø SLK 01:50.31 98

ØVELSE 31 100 BRYST KVINNER

1992

Lina Hu 1992 Førde I.L 02:01.33

1994

Birgitte Andersen 1994 Florø SLK 02:04.31

Synne Berteig 1994 SIL Symjegr. 01:54.08

Elisabeth Mundal 1994 Svelgen 02:24.84

Vilde Øvstethun 1994 SIL Symjegr. 02:11.27

Alma Øydvin 1994 SIL Symjegr. 02:05.48

1995

Alette Avsnes 1995 Florø SLK 02:09.69

Stine Rotnes 1995 Florø SLK 01:53.19

1996

Selma Johanne Andreassen 1996 Florø SLK 02:02.92

Trine Skjeldstad Hove 1996 SIL Symjegr. 02:17.03

Vilde Kjelkenes 1996 Svelgen 02:28.72

ØVELSE 32 100 BRYST MENN

1994

Vebjørn Dolve 1994 Florø SLK 02:11.89

Daniel Standal 1994 Florø SLK 03:06.14

1995

Bjørnar Hove 1995 SIL Symjegr. 02:11.71

Runar Langeteig 1995 SIL Symjegr. 02:48.33

1996

Johannes Hauge 1996 Førde I.L 02:28.47

ØVELSE 33 100 MEDLEY KVINNER

1987

1 p Anita Valberg 1987 Florø SLK 01:21.25 402

1989

1 p Elisabet Arnesen 1989 Eid SK 01:18.60 444

1990

1 p Marianne Hennøen 1990 Eid SK 01:20.49 414

999 Janne Hestetun Flugheim 1990 Årdal Disk

999 Kristine Øvrebø 1990 Årdal Uteble

1991

1 p Sandra Ullaland 1991 Eid SK 01:21.26 402

2 Ann-Merete Risøy 1991 Eid SK 01:23.88 365

1992

1 p Marie Kvanli 1992 Årdal 01:34.70 254

999 Jørgine Neset 1992 Årdal Brutt

1993

1 p Katrine Ask 1993 Svelgen 01:45.21 185

1994

1 p Ingeborg Laache 1994 Førde I.L 01:32.81 270

2 p Kristin Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 01:45.09 186

3 Mari Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 01:46.03 181

4 Hege Anita Vereide 1994 Eid SK 01:46.43 179

5 Thea Øvrebotten 1994 Førde I.L 01:52.09 153

1995

Kristin Hennøen 1995 Eid SK 02:00.27

ØVELSE 34 100 MEDLEY MENN

1988

999 Sondre Knapstad 1988 Florø SLK Disk

1989

1 p Frank Tore Vereide 1989 Eid SK 01:14.62 357

2 Olav Ommedal 1989 Eid SK 01:25.53 237

1990

1 p Tor Erik Gulli 1990 Florø SLK 01:20.67 283

2 Eirik Natvik 1990 Årdal 01:25.00 242

3 Kjetil Dale 1990 SIL Symjegr. 01:33.17 183

1991

1 p Torstein Ask 1991 Svelgen 01:25.77 235

1992

1 p Mark Antony Ullaland 1992 Eid SK 01:46.44 123

1993

1 p Eivind Risøy 1993 Eid SK 01:43.75 133

1994

1 p Kristoffer D. Birkeland 1994 Florø SLK 01:28.99 210

2 Sondre Biesmans 1994 Florø SLK 01:33.75 180

ØVELSE 35 25 FRI KVINNER

1992

Lina Hu 1992 Førde I.L 00:18.75

1994

Birgitte Andersen 1994 Florø SLK 00:23.79

Synne Berteig 1994 SIL Symjegr. 00:19.33

Christina Flåten 1994 SIL Symjegr. 00:35.06

Gunn Iren Indrevær 1994 Florø SLK 00:19.89

Elisabeth Mundal 1994 Svelgen 00:24.10

Vilde Øvstethun 1994 SIL Symjegr. 00:22.41

Alma Øydvin 1994 SIL Symjegr. 00:22.96

1995

Alette Avsnes 1995 Florø SLK 00:23.36

Rebecca Seim Brekke 1995 SIL Symjegr. 00:29.06

Lene Kristin Ellingsund 1995 Florø SLK 00:28.87

Astrid Leikanger Feidje 1995 Florø SLK 00:32.97

Madelene Hopen 1995 Florø SLK 00:24.24

Marie Elisabeth Lindstrøm 1995 SIL Symjegr. 00:24.23

Elise Domben Mulelid 1995 Svelgen 00:24.15

Inga Rise 1995 Svelgen 00:25.19

Stine Rotnes 1995 Florø SLK 00:18.00

Mathilde Isene Stenset 1995 Florø SLK 00:25.37

Nora Teigene 1995 Svelgen 00:24.41

Gina Thomassen 1995 SIL Symjegr. 00:29.78

1996

Selma Johanne Andreassen 1996 Florø SLK 00:20.15

Vilde Kjelkenes 1996 Svelgen 00:31.41

Martine K. Vindfjell 1996 Eid SK 00:38.13

1998

Guro Stavø Storkås 1998 Førde I.L 00:39.21

Elisabet Vindfjell 1998 Eid SK 00:51.69

ØVELSE 36 25 FRI MENN

1993

Espen S. Torheim 1993 Eid SK 00:24.00

1994

Robin Gjelsvik Bjørkum 1994 Florø SLK 00:26.37

Vebjørn Dolve 1994 Florø SLK 00:23.78

Vegard Fylling 1994 SIL Symjegr. 00:36.33

Vegard Jonsrud 1994 SIL Symjegr. 00:26.33

Even Eide Onstad 1994 Florø SLK 00:21.17

Henrik F. Solheim 1994 Florø SLK 00:26.74

Daniel Standal 1994 Florø SLK 00:28.59

Lasse Sæthre 1994 SIL Symjegr. 00:34.49

1995

Bjørnar Hove 1995 SIL Symjegr. 00:20.46

Runar Langeteig 1995 SIL Symjegr. 00:32.44

Jørgen Rundereim 1995 Eid SK 00:29.10

Vegard Torheim 1995 Eid SK 00:24.67

1996

Johannes Hauge 1996 Førde I.L 00:27.97

1999

Vetle Hammarsvik 1999 Førde I.L 00:49.77

ØVELSE 37 100 BRYST KVINNER

1987

1 p Anita Valberg 1987 Florø SLK 01:24.72 470

1990

1 p Janne Hestetun Flugheim 1990 Årdal 01:46.91 234

999 Kristine Øvrebø 1990 Årdal Disk

1991

1 p Kine Vereide 1991 Eid SK 01:22.56 508

2 p Sandra Ullaland 1991 Eid SK 01:25.89 451

3 Ann-Merete Risøy 1991 Eid SK 01:36.31 320

999 Marita Hove 1991 SIL Symjegr. Disk

1992

g 1 p Jørgine Neset 1992 Årdal 01:43.91 255

2 Gunnvor Leikanger Feidje 1992 Florø SLK 01:48.01 227

3 Janne Bjørvik 1992 Årdal 02:05.73 144

1993

1 p Katrine Ask 1993 Svelgen 01:53.71 194

2 Idun Ulvestad 1993 Årdal 02:08.25 135

999 Trine Stavø Storkås 1993 Førde I.L Uteble

1994

1 p Hege Anita Vereide 1994 Eid SK 01:47.88 228

2 p Mari Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 01:48.18 226

3 Thea Øvrebotten 1994 Førde I.L 01:54.47 190

4 Rikka Kjelkenes 1994 Svelgen 02:08.38 135

999 Ingeborg Laache 1994 Førde I.L Disk

ØVELSE 38 100 BRYST MENN

1988

1 p Christoffer Sørstrand Æsø 1988 Florø SLK 01:14.00 493

2 Sondre Knapstad 1988 Florø SLK 01:23.20 346

1989

1 p Olav Ommedal 1989 Eid SK 01:35.01 232

1990

1 p Mats Sandnes 1990 Årdal 01:32.59 251

2 Eirik Natvik 1990 Årdal 01:38.17 211

1991

1 p Torstein Ask 1991 Svelgen 01:31.09 264

2 Øyvind Kjerpeseth 1991 Florø SLK 01:40.44 197

1992

1 p Marius Nekkøy Karstad 1992 Florø SLK 01:21.96 362

2 p Simen Andreassen 1992 Florø SLK 01:34.43 237

3 Marius Hauge 1992 Førde I.L 01:41.25 192

4 Mark Antony Ullaland 1992 Eid SK 01:52.34 140

5 Nikolai Belsvik 1992 Florø SLK 01:56.27 127

1993

1 p Hans Kristian Andersen 1993 Florø SLK 01:23.61 341

2 Eivind Risøy 1993 Eid SK 01:53.52 136

3 Per Sandnes 1993 Årdal 01:56.19 127

1994

1 p Kristoffer D. Birkeland 1994 Florø SLK 01:45.63 169

ØVELSE 39 50 BRYST KVINNER

1992

Lina Hu 1992 Førde I.L 00:56.60

1994

Birgitte Andersen 1994 Florø SLK 00:57.76

Synne Berteig 1994 SIL Symjegr. 00:54.99

Rebecca Seim Brekke 1994 SIL Symjegr. 01:13.00

Christina Flåten 1994 SIL Symjegr. 01:18.53

Gunn Iren Indrevær 1994 Florø SLK 00:58.63

Elisabeth Mundal 1994 Svelgen 01:08.82

Vilde Øvstethun 1994 SIL Symjegr. 00:59.69

Alma Øydvin 1994 SIL Symjegr. 01:01.28

1995

Lene Kristin Ellingsund 1995 Florø SLK 01:08.18

Astrid Leikanger Feidje 1995 Florø SLK 01:11.65

Madelene Hopen 1995 Florø SLK 01:02.76

Marie Elisabeth Lindstrøm 1995 SIL Symjegr. 01:00.47

Elise Domben Mulelid 1995 Svelgen 00:56.32

Inga Rise 1995 Svelgen 01:11.63

Mathilde Isene Stenset 1995 Florø SLK 01:04.85

Nora Teigene 1995 Svelgen 01:15.37

1996

Selma Johanne Andreassen 1996 Florø SLK 00:58.85

Trine Skjeldstad Hove 1996 SIL Symjegr. 01:01.42

Vilde Kjelkenes 1996 Svelgen 01:11.97

Martine K. Vindfjell 1996 Eid SK 01:32.85

ØVELSE 40 50 BRYST MENN

1993

Espen S. Torheim 1993 Eid SK 01:10.81

1994

Robin Gjelsvik Bjørkum 1994 Florø SLK 01:04.47

Vebjørn Dolve 1994 Florø SLK 01:02.65

Vegard Fylling 1994 SIL Symjegr. 01:23.70

Vegard Jonsrud 1994 SIL Symjegr. 01:13.43

Even Eide Onstad 1994 Florø SLK 00:57.90

Henrik F. Solheim 1994 Florø SLK 01:04.46

Lasse Sætre 1994 SIL Symjegr. 01:28.71

1995

Bjørnar Hove 1995 SIL Symjegr. 01:04.88

Runar Langeteig 1995 SIL Symjegr. 01:13.51

Jørgen Rundereim 1995 Eid SK 01:19.69

Vegard Torheim 1995 Eid SK 01:16.64

1996

Johannes Hauge 1996 Førde I.L 01:11.24

1997

Sigurd Leikanger Feidje 1997 Florø SLK 01:08.15

ØVELSE 41 100 RYGG KVINNER

1987

1 p Anita Valberg 1987 Florø SLK 01:25.33 319

1990

1 p Marianne Hennøen 1990 Eid SK 01:20.88 375

1991

1 p Ann-Merete Risøy 1991 Eid SK 01:31.56 258

1994

1 p Kristin Sørstrand Æsøy 1994 Florø SLK 01:44.77 172

2 Thea Øvrebotten 1994 Førde I.L 01:50.32 148

999 Rikka Kjelkenes 1994 Svelgen Disk

1995

Kristin Hennøen 1995 Eid SK Brutt

ØVELSE 42 100 RYGG MENN

1990

1 p Tor Erik Gulli 1990 Florø SLK 01:20.07 263

1992

1 p Mark Antony Ullaland 1992 Eid SK 01:55.12 88

1993

1 p Skjalg Olafsson 1993 Florø SLK 01:29.19 190

2 Eivind Risøy 1993 Eid SK 01:46.24 112

1994

1 p Kristoffer D. Birkeland 1994 Florø SLK 01:39.58 137

ØVELSE 43 50 FRI KVINNER

1992

Lina Hu 1992 Førde I.L 00:43.07

1994

Birgitte Andersen 1994 Florø SLK 00:57.67

Synne Berteig 1994 SIL Symjegr. 00:53.84

Christina Flåten 1994 SIL Symjegr. 01:17.37

Gunn Iren Indrevær 1994 Florø SLK 00:49.37

Elisabeth Mundal 1994 Svelgen 00:58.33

Vilde Øvstethun 1994 SIL Symjegr. 00:57.93

Alma Øydvin 1994 SIL Symjegr. 00:56.60

1995

Siv Stavang Aune 1995 Florø SLK 01:04.26

Alette Avsnes 1995 Florø SLK 00:54.98

Lene Kristin Ellingsund 1995 Florø SLK 01:10.81

Madelene Hopen 1995 Florø SLK 01:04.55

Marie Elisabeth Lindstrøm 1995 SIL Symjegr. 00:58.37

Elise Domben Mulelid 1995 Svelgen 01:03.08

Inga Rise 1995 Svelgen 01:04.53

Stine Rotnes 1995 Florø SLK 00:43.29

Mathilde Isene Stenset 1995 Florø SLK 00:55.80

Nora Teigene 1995 Svelgen 00:58.55

1996

Selma Johanne Andreassen 1996 Florø SLK 00:54.70

Trine Skjeldstad Hove 1996 SIL Symjegr. 01:02.75

Vilde Kjelkenes 1996 Svelgen 01:19.13

Martine K. Vindfjell 1996 Eid SK 01:43.05

ØVELSE 44 50 FRI MENN

1993

Espen S. Torheim 1993 Eid SK 00:56.20

1994

Robin Gjelsvik Bjørkum 1994 Florø SLK 00:59.90

Vebjørn Dolve 1994 Florø SLK 00:57.75

Vegard Jonsrud 1994 SIL Symjegr. 01:01.32

Even Eide Onstad 1994 Florø SLK 00:50.08

Henrik F. Solheim 1994 Florø SLK 01:01.41

Daniel Standal 1994 Florø SLK 01:17.66

Lasse Sæthre 1994 SIL Symjegr. 01:30.09

1995

Bjørnar Hove 1995 SIL Symjegr. 00:51.58

Runar Langeteig 1995 SIL Symjegr. 01:15.19

Jørgen Rundereim 1995 Eid SK 01:07.85

Vegard Torheim 1995 Eid SK 00:59.84

1996

Johannes Hauge 1996 Førde I.L 01:07.37

ØVELSE 45 100 FRI MENN

1988

999 Sondre Knapstad 1988 Florø SLK Disk

1989

1 p Taras Starheim 1989 Eid SK 01:09.85 304

2 Olav Ommedal 1989 Eid SK 01:12.32 274

1990

1 p Tor Erik Gulli 1990 Florø SLK 01:07.35 339

2 p Eirik Natvik 1990 Årdal 01:13.50 261

3 Kjetil Dale 1990 SIL Symjegr. 01:20.27 200

999 Mats Sandnes 1990 Årdal Disk

1991

1 p Torstein Ask 1991 Svelgen 01:14.95 246

2 Øyvind Kjerpeseth 1991 Florø SLK 01:20.08 202

1992

1 p Nikolai Belsvik 1992 Florø SLK 01:32.18 132

2 Mark Antony Ullaland 1992 Eid SK 01:38.21 109

1993

1 p Hans Kristian Andersen 1993 Florø SLK 01:14.43 251

2 Per Sandnes 1993 Årdal 01:30.61 139

3 Eivind Risøy 1993 Eid SK 01:32.14 132

1994

1 p Kristoffer D. Birkeland 1994 Florø SLK 01:25.47 166

ØVELSE 46 100 FRI KVINNER

1989

1 p Elisabet Arnesen 1989 Eid SK 01:05.30 531

1990

1 p Janne Hestetun Flugheim 1990 Årdal 01:23.12 257

999 Kristine Øvrebø 1990 Årdal Brutt

1991

1 p Ann-Merete Risøy 1991 Eid SK 01:14.07 364

2 Sandra Ullaland 1991 Eid SK 01:14.32 360

3 Marita Hove 1991 SIL Symjegr. 01:25.72 234

1992

1 p Marie Kvanli 1992 Årdal 01:27.73 219

2 Gunnvor Leikanger Feidje 1992 Florø SLK 01:31.76 191

1994

1 p Ingeborg Laache 1994 Førde I.L 01:20.19 286

2 p Thea Øvrebotten 1994 Førde I.L 01:36.82 163

3 Hege Anita Vereide 1994 Eid SK 01:47.76 118

4 Rikka Kjelkenes 1994 Svelgen 02:01.90 81

1995

Kristin Hennøen 1995 Eid SK 01:51.47

ØVELSE 47 25 BRYST KVINNER

1992

Lina Hu 1992 Førde I.L 00:24.01

1994

Birgitte Andersen 1994 Florø SLK 00:26.48

Rebecca Seim Brekke 1994 SIL Symjegr. 00:30.61

Christina Flåten 1994 SIL Symjegr. 00:31.84

Gunn Iren Indrevær 1994 Florø SLK 00:25.73

Elisabeth Mundal 1994 Svelgen 00:30.45

1995

Alette Avsnes 1995 Florø SLK 00:26.60

Lene Kristin Ellingsund 1995 Florø SLK 00:31.75

Astrid Leikanger Feidje 1995 Florø SLK 00:34.59

Madelene Hopen 1995 Florø SLK 00:25.76

Marie Elisabeth Lindstrøm 1995 SIL Symjegr. 00:28.48

Elise Domben Mulelid 1995 Svelgen 00:26.32

Inga Rise 1995 Svelgen 00:34.34

Stine Rotnes 1995 Florø SLK 00:22.67

Mathilde Isene Stenset 1995 Florø SLK 00:29.00

Nora Teigene 1995 Svelgen 00:33.48

Gina Thomassen 1995 SIL Symjegr. 00:36.32

1996

Selma Johanne Andreassen 1996 Florø SLK 00:26.17

Trine Skjeldstad Hove 1996 SIL Symjegr. 00:27.72

Vilde Kjelkenes 1996 Svelgen 00:33.57

Martine K. Vindfjell 1996 Eid SK 00:39.80

1998

Guro Stavø Storkås 1998 Førde I.L 00:39.46

Elisabet Vindfjell 1998 Eid SK 01:05.93

ØVELSE 48 25 BRYST MENN

1993

Espen S. Torheim 1993 Eid SK 00:32.90

1994

Robin Gjelsvik Bjørkum 1994 Florø SLK 00:28.67

Vebjørn Dolve 1994 Florø SLK 00:28.97

Vegard Fylling 1994 SIL Symjegr. 00:36.89

Vegard Jonsrud 1994 SIL Symjegr. 00:31.90

Even Eide Onstad 1994 Florø SLK 00:27.69

Henrik F. Solheim 1994 Florø SLK 00:30.77

Daniel Standal 1994 Florø SLK 00:38.16

Lasse Sæthre 1994 SIL Symjegr. 00:37.81

1995

Bjørnar Hove 1995 SIL Symjegr. 00:28.62

Runar Langeteig 1995 SIL Symjegr. 00:31.34

Jørgen Rundereim 1995 Eid SK 00:33.23

Vegard Torheim 1995 Eid SK 00:34.94

1996

Johannes Hauge 1996 Førde I.L 00:30.84

1997

Sigurd Leikanger Feidje 1997 Florø SLK 00:28.99

ØVELSE 49 200 MEDLEY KVINNER

1989

1 p Elisabet Arnesen 1989 Eid SK 02:46.71 466

1991

1 p Kine Vereide 1991 Eid SK 02:45.50 477

1992

1 p Marie Kvanli 1992 Årdal 03:35.89 214

1994

1 p Ingeborg Laache 1994 Førde I.L 03:29.42 235

2 Thea Øvrebotten 1994 Førde I.L 03:58.43 159

ØVELSE 50 200 MEDLEY MENN

1988

1 p Christoffer Sørstrand Æsø 1988 Florø SLK 02:22.72 534

1989

1 p Frank Tore Vereide 1989 Eid SK 02:39.26 384

1990

1 p Mathias Sørstrand Æsøy 1990 Florø SLK 02:31.57 446

1992

1 p Marius Nekkøy Karstad 1992 Florø SLK 02:43.36 356

2 Simen Andreassen 1992 Florø SLK 02:53.18 299

3 Marius Hauge 1992 Førde I.L 03:08.94 230

1993

1 p Hans Kristian Andersen 1993 Florø SLK 02:56.06 284

2 Skjalg Olafsson 1993 Florø SLK 03:12.90 216

1994

1 p Kristoffer D. Birkeland 1994 Florø SLK 03:19.05 196

ØVELSE 51 4X50 MEDLEY KVINNER

JUNIOR

1 p Eid Symjeklubb 0 Eid SK 02:29.42

1 Førsteetappe : Marianne H Eid SK 00:37.58 378

999 Årdal 0 Årdal Disk

ØVELSE 52 4X50 MEDLEY MENN

JUNIOR

1 p Florø 1 0 Florø SLK 02:12.22

1 Førsteetappe : Christoffe Florø SLK 00:31.81 410

2 p Eid Symjeklubb 0 Eid SK 02:34.17

2 Førsteetappe : Olav Ommed Eid SK 00:40.83 194

3 p Florø 2 0 Florø SLK 02:40.49

3 Førsteetappe : Tor Erik G Florø SLK 00:36.84 264

999 Florø 3 0 Florø SLK Uteble