443 sprang Rett Vest

Frå starten på 5 km, Rett Vest 2009

Frå starten på 5 km, Rett Vest 2009 Foto:

Av
Artikkelen er over 10 år gammel

Her har du resultatlistene frå det 28. Rett Vest

DEL

Resultatliste Rett Vest 25. April 2009

Maraton menn 17 - 34 år

1) Bård N Åsnes, Førde, 4:12:25

Maraton menn 40 - 44 år

1) Helge Hafsås, Olden, 2:48:08

2) Arne Helge Høgelid, Sande, 4:22:41

3) Charles Litsheim, Førde, 4:22:42

4) Olav Mølster, Florø, 4:39:03

Maraton menn 45 - 49 år

1) Sverre Johan Solhaug, Espeland, 3:48:22

2) Svein Ove Alisøy, Førde, 4:05:56

Maraton menn 50 - 54 år

1) Willy Hamre, Rådal, 3:27:31

2) Alf Gaupås, Ytre Arna, 4:06:44

Maraton menn 55 - 59 år

1) Jon Henjum, Leikanger, 3:41:12

2) Arvid Tangerås, Strandebarm, 3:55:17

3) Kåre Fauske, Bygstad, 4:01:43

4) Øyvind Watne, Førde, 4:07:44

5) Inge Asbjørn Haugen, Nordfjordeid, 4:41:27

Maraton menn 60 - 64 år

1) Kjell M. Fagerlund, Ulsteinvik, 3:59:18

Maraton menn 65 - 69 år

1) Per Jan Helset, Langevåg, 5:02:34

Maraton menn 70 - 74 år

1) Leif Feøy, Ålesund, 4:13:40

Halvmaraton menn 17 - 34 år

1) Joar Moldskred, Haddal, 1:23:45

2) Kurt Norheim, Hafslo, 1:31:21

3) Craig Christensen, Flekke, 1:38:46

4) Stian Bøhmer, Florø, 1:46:12

5) Sohrab Haidani, Florø, 1:47:56

6) Daniel Holmdahl, Flekke, 1:49:25

7) Lars Bjørbæk, Florø, 1:51:27

8) Michael Benjamin Robert, Florø, 2:01:47

Halvmaraton menn 40 - 44 år

1) Inge Værøy, Florø, 1:36:35

2) Per Morten Frivik, Vadheim, 1:42:26

3) Aksel Rødland, Vadheim, 1:42:26

Halvmaraton menn 45 - 49 år

1) Dagmunn Fauske, Sande I Sunnfjord, 1:39:03

2) Thomas Andersson, Gursken, 1:43:59

3) Tom Grahl-Jacobsen, Florø, 2:02:33

Halvmaraton menn 55 - 59 år

1) Johannes Idsø, Sogndal, 1:42:22

2) Willy Pedersen, Ottestad, 1:49:24

3) Bjarne Træland, Vågseidet, 2:05:47

Halvmaraton menn 60 - 64 år

1) Svein Steine, Norheimsund, 1:40:57

2) Alf Marton Aksland, Paradis, 1:44:40

3) Rolf Tennebø, Sandane, 1:55:01

4) Per Storøy, Tjørvåg, 2:01:42

Halvmaraton menn 65 - 69 år

1) Per Martin Gjerde, Ulsteinvik, 1:45:10

2) Gunnar Wulvik, Kleppestø, 1:46:58

3) Terje Trengereid, Florø, 2:00:14

Halvmaraton menn 70 - 74 år

1) Aksel Nilsen, Fauske, 1:52:28

2) Eivind Skjerven, Stryn, 2:15:12

Halvmaraton menn 75 - 79 år

1) Per Gundersen, Langevåg, 1:52:34

Halvmaraton kvinner 17 - 34 år

1) Elisabeth Lothe Eltvik, Florø, 1:44:25

Halvmaraton kvinner 35 - 39 år

1) Kjersti Krokeide, Nesttun, 2:15:19

Halvmaraton kvinner 40 - 44 år

1) Torill Grahl-Jacobsen, Florø, 2:08:25

10km menn 12 - 16 år

1) Oddne Håvardstun Munkvold, Førde, 40:30

2) Vegard S Bareksten, Florø, 48:13

3) Øyvind Ramsdal, Eikefjord, 56:36

10km menn 17 - 29 år

1) Isaack Kwambi, Sogndal, 40:49

2) Magnus Reiakvam, Naustdal, 41:34

3) Jamshid Abdali, Florø, 42:47

4) Deniss Kaskurs, Flekke, 54:22

5) Madiyar Balykbayev, Flekke, 1:00:26

10km menn 30 - 39 år

1) Andre Høyset, Eikefjord, 43:29

2) Martin Eimhjellen, Hyen, 43:36

3) Jan Grov, Kleppestø, 44:41

4) Helge Heimseter, Eikefjord, 50:27

5) Stian Rønnekleiv, Florø, 51:28

6) Frank Leversund, Florø, 51:52

7) Erling Melvær, Florø, 53:36

8) Kenneth Lauvås, Bergen, 59:02

10km menn 40 - 49 år

1) Jan Arve Solheim, Florø, 34:27

2) Dagmund Ramsdal, Eikefjord, 39:21

3) Odd Rognebakke, Naustdal, 39:54

4) Stig Solheim, Florø, 40:03

5) Per Oddvar Lien, Kyrkjebø, 41:22

6) Per Arne Sæterlid, Svelgen, 41:23

7) Geir Tore Leversund, Eikefjord, 41:43

8) Odd Arild Dale, Førde, 42:19

9) Albert Frøyen, Florø, 44:01

10) Knut Kongsvik, Førde, 44:22

11) Jan Karsten Nygård, Bremanger, 44:31

12) Stig Gjerde, Svelgen, 44:40

13) Sturle Standal, Naustdal, 45:14

14) Otto Svein Ramsdal, Florø, 45:52

15) Gustav Johan Nydal, Florø, 47:55

16) Jan Taule, Førde, 49:12

17) Kjetil Holvik, Florø, 51:20

18) Rolf Peder Pedersen, Florø, 52:58

19) Einar Solheim, Førde, 53:36

20) Børge Svardal, Florø, 53:37

21) Bjørn Fidjeland, Florø, 57:01

22) Kjell Rune Biesmans, Florø, 1:00:52

10km menn 50 - 59 år

1) Egil Gulholm, Naustdal, 40:46

2) Einar Strand, Olden, 41:36

3) Frode Geir Farsund, Førde, 43:27

4) Olav Terøy, Stavang, 44:17

5) Brynjar Holsen, Eikefjord, 44:54

6) Egil Jacobsen, Førde, 45:47

7) Emil Horstad, Førde, 46:08

8) Svein E Rød, Førde, 46:50

9) Rune Holme, Florø, 47:03

10) Bjarte Johan Erdal, Førde, 47:28

11) Olav Nordgulen, Høyanger, 48:48

12) Steinar A Midtbø, Florø, 49:31

13) Leif Kilnes, Førde, 49:33

14) Norvald Ospehaug, Naustdal, 50:09

15) Gunnar Øvrebotten, Førde, 51:01

16) Per-Ove Gjerde, Svelgen, 51:27

17) Arne Hauge, Høyanger, 53:18

18) Magnar Gangsø, Sande I Sunnfjord, 54:27

19) Harry Gram, Førde, 1:00:08

20) Kolbjørn Øvrebotten, Florø, 1:00:31

10km menn 60 - 69 år

1) Amund Mjelde, Haus, 42:11

2) Tor Alfred Bergvatn, Førde, 44:20

3) Kip Sumner, Flekke, 47:40

4) Einar Baardsen, Førde, 52:51

5) Trygve Øvrebotten, Frekhaug, 54:23

6) Andreas Etterlid, Førde, 54:36

7) Nils Lauvås, Lauvås, 57:33

8) Hans Bjørn Kvalsvik, Florø, 57:57

9) Olav Øvrebotten, Svelgen, 1:04:21

10km menn 70 - 79 år

1) Sigmund Solheim, Florø, 50:37

10km kvinner 12 - 16 år

1) Madelen Hopen, Florø, 54:00

2) Magnhild Aalen, Kvammen, 59:16

10km kvinner 17 - 29 år

1) Svanhild Tennebø, Førde, 57:55

2) Jorun Tennebø, Laksevåg, 57:56

10km kvinner 30 - 39 år

1) Bente Bakke Nødset, Førde, 44:02

2) Anne Lise Rygg, Førde, 45:49

3) Anne Marit Sølvberg Rygg, Naustdal, 50:13

4) Anja Lena Selstad Egge, Førde, 51:00

5) Anne Lene Lundene, Florø, 52:03

6) Camilla Elisa Savland, Naustdal, 52:19

7) Marianne Undeland, Førde, 1:02:27

10km kvinner 40 - 49 år

1) Britt Leni Berge, Florø, 47:23

2) Monique Eide, Florø, 47:46

3) Anne Schei, Naustdal, 52:21

4) Irene Hagen Lunde, Sande I Sunnfjord, 54:05

5) Ann-Jeanette Mølster, Florø, 57:03

6) Marita Veibust Biesmans, Florø, 1:00:53

10km kvinner 50 - 59 år

1) Anna Margrethe Tråve, Oslo, 41:58

2) Norunn Stavø, Florø, 43:34

3) Sigrid Gjelsvik, Naustdal, 56:47

GDFN - 5km menn 12 - 13 år

1) Erlend Moen Taule, Førde, 18:52

2) Andreas Rauset, Sandane, 22:07

3) William Stenevik, Florø, 22:25

4) Fredrik Sollid, Førde, 22:43

5) Vegard S Hegrenes, Førde, 22:47

6) Kristian Værøy, Florø, 25:47

7) Sondre Pileberg Aahjem, Førde, 30:14

8) Vegard Ramsdal, Eikefjord, 32:43

GDFN - 5km menn 14 - 15 år

1) Even Eide Onstad, Florø, 18:50

2) Roger Øye Pollen, Førde, 18:52

3) Tord Bjørnar Bjerknes, Florø, 20:11

4) Lars Andreas Trengereid, Florø, 22:41

5) Lasse Nordem Føleide, Florø, 22:45

6) Joakim Ramsdal, Eikefjord, 23:22

7) Terje Kristoffer Trengereid, Florø, 23:28

8) Joachim Norheim Heggestad, Gaupne, 26:52

GDFN - 5km menn 16 - 17 år

1) Håvard Gjelsvik, Førde, 18:51

2) Kevin Buarøy Karlsen, Florø, 21:59

3) Daniel Mallasvik, Naustdal, 22:26

5km menn 18 - 22 år

1) Isaac Likambu, Flekke, 20:26

2) David Gonzalez Baptista, Flekke, 21:44

3) Svein Magnason, Flekke, 23:20

4) Astor Nummelin, Flekke, 24:33

5km menn 30 - 39 år

1) Dag Frøyen, Florø, 21:44

5km menn 40 - 49 år

1) Kjell Midtbø, Florø, 21:27

2) Tor-Olav Klokkernes, Florø, 26:07

3) Anstein Aa, Førde, 27:39

4) Knut Stenevik, Florø, 28:34

5km menn 50 - 59 år

1) Tom Roger Johansen, Fana, 18:32

2) Bjarte Pollen, Førde, 23:38

3) Asbjørn Rygg, Sandane, 30:46

5km menn 60 - 69 år

1) Kåre Wiik, Førde, 20:44

2) Ludvig Birkeland, Førde, 25:49

3) Sigbjørn Vårdal, Askvoll, 28:33

5km menn 70 - 79 år

1) Harald Klakegg, Førde, 28:25

5km menn 80 - 89 år

1) Kåre Ness, Askvoll, 29:59

GDFN - 5km kvinner 12 - 13 år

1) Ingrid Næss Johansen, Fana, 23:24

2) Martine Mallasvik, Naustdal, 25:21

3) Elise Isolde Stenevik, Florø, 26:13

4) Kristin Standal, Naustdal, 27:41

5) Mona Eide Onstad, Florø, 27:50

6) Camilla Eimhjellen, Hyen, 29:44

GDFN - 5km kvinner 14 - 15 år

1) Anna Cathrina Mølster, Florø, 25:28

2) Siv Stavang Aune, Florø, 26:53

3) Madeleine Holme, Florø, 30:30

4) Beth Alice Eimhjellen, Hyen, 31:33

GDFN - 5km kvinner 16 - 17 år

1) Norill Terese Norheim, Hafslo, 32:38

5km kvinner 18 - 22 år

1) Sara Martinäki, Flekke, 28:23

5km kvinner 23 - 29 år

1) Kathrine Holme, Jessheim, 31:44

5km kvinner 40 - 49 år

1) Anita Stenevik, Florø, 20:31

2) Ann-Sissel Tresnes, Florø, 24:29

3) Vivian Nekkøy, Florø, 26:19

3) Edith Van Den Bosch, Florø, 26:20

5) Ellen Frøyen, Florø, 26:36

6) Ingunn Bergheim, Førde, 28:03

7) Anne Eikås Ramsdal, Eikefjord, 28:26

8) Berit Mallasvik, Naustdal, 30:28

5km kvinner 50 - 59 år

1) Magnhild Myklebust, Florø, 24:11

2) Bjørg Reknes, Florø, 24:12

3) Anne Marie Fagerstrøm, Florø, 28:14

10km utan tidtaking

Gerd-Sissel Kinn, Florø

Rolf Endestad, Florø

Anny Langø, Florø

Britt Irene Vårvik, Florø

Lise Monsen, Florø

Leif-Martin Reknes, Florø

Ragnhild Høyset, Eikefjord

Sissel Berle, Florø

Torill Irene Barstad, Florø

Oddvar Kjell Grotle, Florø

Hildegunn Kvistad, Florø

Nils Gisle Fløholm, Florø

Reidar Høyset, Eikefjord

Ingunn Selås, Florø

Solveig Svardal, Eikefjord

Vidar Steinhovden, Trondheim

Vidar Vallestad, Florø

Dag-Rune Mallasvik, Naustdal

Jorunn Giil, Florø

Terje Mo, Førde

Odd Haugsbakk, Naustdal

Petter Karl Refsnes, Florø

Ståle Mulehamn, Svelgen

Jofrid Sundal, Florø

Sølvi Eriksen, Florø

Turid Weckhorst, Florø

Ester Frøyen, Florø

Kari-Ann Søreide, Florø

Odd Nedrebø, Førde

Oddvar Førde, Svelgen

Ingebjørg Barstad, Florø

Gunvor Holm, Svelgen

Arthur Holm, Svelgen

Aud Agledal, Eikefjord

Ingunn Skeide, Bulandet

Kjartan Kvellestad, Florø


5km utan tidtaking

Inger Helen Yri, Florø

Thale Sorbotten Johansen, Florø

Bertikl Gjøringbø, Florø

Marit Solheim Sørdal, Florø

Ola Sørdal, Florø

Målfrid Ottesen, Florø

Tobias Holme, Førde

Herdis Elin Lexau, Florø

Marius Andre Langø, Florø

Kristian Andre Grotle, Florø

Ingunn Skeide, Bulandet

Ståle Thuland, Kyrkjebø

Margot Svarthumle, Florø

Martin Inge Grotle, Florø

Aksel Holme, Førde

Sissel Nødset Grotle, Florø

Willy Edvardsen, Florø

Øyvind Gjengseth, Florø

Asbjørn Larsen, Florø

Siren Nekkøy Klokkernes, Florø

Sara Nekkøy Klokkernes, Florø

Else Grov, Florø

Johanne Grahl-Jacobsen, Florø

Henrik Sørdal, Florø

Helene Løkkebø, Florø

Julie Løkkebø, Florø

Christina Hopen, Florø

Wenche Holme, Florø

Anita Holme, Florø

Janne Larsen, Stavang

Gunhild Langeland, Florø

Reidar Berge, Kyrkjebø

Rannveig Berge, Kyrkjebø

Ingunn Berge, Kyrkjebø

Per Trygve Berge, Kyrkjebø

Markus van den Bosch, Florø


Kongleløpet (4,2km)

Astrid Småbrekke, Florø

Malene Stavang Magnussen, Florø

Lars Andreas Småbrekke, Florø

Aksel Hollevik Skomsvoll, Florø

Christoffer Stavang Magnussen, Florø

Torstein Småbrekke, Florø

Ørjan Ørjansen Solheim, Florø

Selma Holm Sæterlid, Svelgen

Thea Ørjansen Solheim, Florø

Mathilde Magnussen Johansen, Florø

Marco Lyngstad, Florø

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø

Sondre Norheim Ekrene, Gaupne

Iselin Johansen Myklebust, Dale

Sedrik Kauppi Norheim, Hafslo

Hilde Ørjansen, Florø

Mathias Magnussen Johansen, Florø

Sofie Holm Sæterlid, Svelgen

Anders Olai Grotle, Florø

Vilde Sørbotten Johansen, Florø

Maren Johansen Myklebust, Dale

Ailen Norheim Ekrene, Gaupne

Serine Hollevik Skomsvoll, Florø

Kaspian Kauppi Norheim, Hafslo

Sigve Holm Sæterlid, Svelgen

Kristen Hollevik Skomsvoll, Florø

Marita Gjerde, Svelgen

Åsa Lerum, Førde

Kristoffer Æsøy, Florø

Aleksander Æsøy, Florø

Skjalg Are Lyngstad, Florø

Ruffa Solheim, Florø

Christopher Solheim, Florø

Tor Christian Bratsbergsengen, Florø

Andreas Bratsbergsengen, Florø

Sigrid Selås Stavang, Florø

Anna Selås Stavang, Florø

Ingrid Dorfmann Dyrli, Florø

Elias Rognebakke, Naustdal

Henning Mettenes, Florø

Sigbjørn Mettenes, Florø

Therese Yri, Florø

Kjartan Yri, Florø

Edvina Ann Kronen Rossi, Florø

Eirik Rauset, Sandane

Simen Rauset, Sandane

Tore Eimhjellen, Hyen

Marius Eimhjellen, Hyen

Even S Havnen, Florø

Kristina S Havnen, Florø

Karl Mortensen, Florø

Mathias Mortensen, Florø

Markus Mortensen, Florø

Frode Aune, Florø

Andrine Horgen, Florø

Eivor Ottesen, Florø

Eskil Smelvær, Florø

Ingrid Holme Broberg, Florø

Ole Henrik Sundal, Florø

Johannes Gjøringbø, Florø

Frida Gjøringbø, Florø

Odin Andre Jensen, Florø

Brage Veibust, Florø

Magnus Ulsten, Florø

Kjell Magne Barsnes, Florø

Christoffer Sandnes Langedal, Florø

Oliver Æsøy Frimannslund, Florø

Martin Brendefur Yndestad, Florø

Elisabeth Brendefur Yndestad, Florø

Kathrine Birkeland, Florø

Kine Jeanett Heggheim, Florø

Nastasha Ellingssund, Florø

Emily Norås, Florø

Thale Norås, Florø

Samuel Førde, Florø

Selma Førde, Florø

Olivia Strømmen, Bergen

Jakob Strømmen, Bergen

Alexander Fidjeland, Florø

Even Johan Haslerud, Florø

Karstein Værøy, Florø

Petter Bergli, Florø

Janne Kristin Soltveit, Florø

Inger Marit Soltveit, Florø

Hans Erik Soltveit, Florø

Trond Vegard, Florø

Kristina Lovise Udberg, Florø

Marthe Teigen Refsnes, Florø

Hannah K Nødset, Florø

Ida Vågene, Florø

Samuel Steinhovden, Florø

Sigrid Lene Steinhovden, Florø

Hein U Kalsvik, Florø

Ole Kristian H Hugøy, Florø

Eirik Einride Aasen, Florø

Hedda Reksten Eik, Florø

Ella Mortensen, Florø

Inger Lise Ullaland, Florø

Andreas Sleck, Florø

Isabella Sleck, Florø

Mads Mortensen, Florø

Beate Christensen, Florø

Akagse Putti, Florø

Martine H Midtbø, Florø

Christoffer B Midtbø, Florø

Cathrine B Midtbø, Florø

Alexander Midtbø, Florø

Andrine Øvrebotten, Florø

Matias Sollid Eide, Sandane

Fredrik Indrebø-Langlo, Florø

Sofie Bøhmer, Florø

Oliver Bøhmer, Florø

Malin Kvamme, Florø

Brage Nygård, Florø

Karen Kittang, Florø

Ina Martine Brendø, Florø

Fredrik B Råheim, Førde

Martin B Råheim, Førde

Håvard Jagedal, Florø

Ingvild Jagedal, Florø

Elise H Andersen, Florø

Sivert H Andersen, Florø

Mari H Andersen, Florø

Helene S Andersen, Florø

Beate S Andersen, Florø

Elias Ravnestad, Florø

Sara Ravnestad, Florø

Lars Odin S Nes, Florø

Anita S Nes, Florø

Tor S Nes, Florø

Vetle D Frøyen, Florø

Fride D Frøyen, Florø

Gard S Espeseth, Florø

Tiril S Espeseth, Florø

Vegard R Årebrot, Florø

Eirin Edvardsen, Florø

Bertine Edvardsen, Florø

Roy Cato Edvardsen, Florø

Hanna Høidal, Florø

Merete H Høidal, Florø

Marte Nødseth, Førde

Tuva B Hjermann, Florø

Idun B Hjermann, Florø

Thomas H Halsnes, Florø

Mathilde H Halsnes, Florø

Alfred Hillersøy, Florø

Alva Hillersøy, Florø

Gabriel B Staveteig, Florø

Håvard M Taule, Førde

June M Solheim, Florø

Andreas Hereid, Florø

Andreas Nygård, Florø

Victor Egge, Førde

Christian Egge, Førde

Tord Solvåg, Florø

Renate Øye Pollen, Førde

Thor Albrektsen, Florø

Eirik Albrektsen, Florø

Marius Stokke, Florø

Sander N Hillersøy, Florø

Marte Strømmen, Florø

Sebastian S Ytreland, Florø

Henriette B Svardal, Florø

Thea Endestad, Florø

Eirik A Litsheim, Florø

Tor A Litsheim, Florø

Olai Geithus, Florø

Jonas Anzjøn, Florø

Elias F Kjerpeseth, Florø

Waady Ahmed, Florø

Waady Zakya, Florø

Preben Undeland, Førde

Kaia Undeland, Førde

Sivert Rygg, Florø

Anna Rygg, Florø

Aina Stavø, Florø

Artikkeltags