Gå til sidens hovedinnhold

Resultatlister Rett Vest

Artikkelen er over 16 år gammel

Maraton-kongen Helge Hafsås innkasserte sigeren også i år. Her kjem resultat i alle klassar under vårens vakraste trim-eventyr i Florø.

Maraton menn 1971-1988

1) Danielsen Ståle, Loddefjord, 3:18.11

2) Johnson David, UWC (Norge), 3:37.35

Maraton menn 1966-1970

1) Hafsås Helge, Olden, 2:36.50

2) Gulbrandsen Robert, Fyllingsdalen, 3:02.36

3) Mølster Olav, Florø, 4:32.43

Maraton menn 1961-1965

1) Ramsdal Dagmund, Florø, 3:21.04

2) Molland Anders Knut, Gaupne, 3:25.57

3) Solhaug Sverre J, Espeland, 3:34.08

4) Aarre Trond, Nordfjordeid, 4:20.55

Maraton menn 1956-1960

1) Alfheim Per Gunnar, Bergen, 2:59.09

2) Steen Tom, Fyllingsdalen, 3:22.07

3) Hauso Morten, Hjellestad, 3:33.12

4) Ringheim Jan, Fana, 4:07.31

5) Gaupås Alf, Ytre Arna, 4:15.27

Maraton menn 1951-1955

1) Tangerås Arvid, Strandebarm, 3:22.51

2) Sægrov Jarl, Vestnes, 3:35.34

3) Haugen Inge Asbjørn, Nordfjordeid, 3:48.24

4) Watne Øyvind, Førde, 3:58.34

5) Raae Lars, Stryn, 4:15.28

Maraton menn 1946-1950

1) Fuglseth Helge, Ålesund, 3:10.27

2) Trohaug Tore, Nesttun, 3:33.42

3) Nilsen Harald, Laksevåg, 3:34.18

4) Hansen Tormod, Kyrksæterøra, 3:44.29

5) Sumner Kip, UWC (Canada), 3:54.39

6) Rødde Bård, Støren, 4:00.35

Maraton menn 1941-1945

1) Wulvik Gunnar, Kleppestø, 3:42.09

2) Olsen Odd Wilhelm, Arnatveidt, 4:14.41

3) Berntsen Hans-Jacob, Rådal, 4:21.49

4) Helset Per Jan, Langevåg, 4:40.33

5) Kleppa Olav H., Hjelmeland, 5:09.16

Maraton menn 1936-1940

1) Feøy Leif, Ålesund, 3:48.41

2) Fagernes Vebjørn, Lærdal, 3:57.16

3) Tvedt Arne, Blomsterdalen, 4:21.49

Maraton kvinner 1961-1965

1) Ringheim Oddny, Fana, 3:57.33

Halvmarat. menn 1971-1988

1) Rinde Chris, Bergen, 1:29.20

2) Koshukh Zmicer, UWC (Kviterussland), 1:38.55

3) Jakab Laszlo, UWC (Ungarn), 1:44.07

Halvmarat. menn 1966-1970

1) Horgen Rune, Florø, 1:33.27

2) Oos Paul Olav, Florø, 1:51.36

Halvmarat. menn 1961-1965

1) Lien Per Oddvar, Kyrkjebø, 1:44.50

2) Stigen Tom, Førde, 2:17.58

Halvmarat. menn 1956-1960

1) Johansen Tom Roger, Fana, 1:16.34

2) Strand Einar, Sandane, 1:28.23

3) Gjengseth Øivind, Florø, 2:07.45

Halvmarat. menn 1951-1955

1) Gram Odd Harald, Sverige, 1:27.30

2) Fløtre Johnny Svein, Sandane, 1:41.00

3) Fauske Kåre, Bygstad, 1:41.31

4) Hansen Jan Malvin, Søreidgrend, 1:45.51

5) Stadheim Edvin, Rådal, 1:55.17

6) Træland Bjarne, Vågseidet, 1:56.35

7) Eriksson Michael, Sverige, 2:06.14

8) Haga Arild, Fjerdingby, 2:16.59

Halvmarat. menn 1946-1950

1) Solheimslid Jan, Førde, 1:39.14

2) Lyslo Olav, Innvik, 1:43.02

3) Friis Dag Sture Eine, Oslo, 1:52.50

4) Tennebø Rolf, Sandane, 1:57.55

5) Ness Magnus, Alversund, 2:06.53

Halvmarat. menn 1941-1945

1) Slethaug Johs, Nyborg, 1:44.58

2) Larsen Victor Ronald, Fyllingsdalen, 1:46.06

3) Trengereid Terje, Florø, 1:53.44

4) Løvenholm Aksel, Øvre Ervik, 2:00.03

Halvmaraton kv. 1971-1988

1) Sjursen Terese, Oslo, 1:28.56

2) Hestad Audhild, Bergen, 1:31.28

Halvmaraton kv. 1951-1955

1) Stenevik Anita, Florø, 1:33.49

2) Jacobsen Toril Selvik, Førde, 2:03.46

Halvmaraton kv. 1946-1950

1) Wie Randi, Rådal, 2:00.04

10km menn 1989-1993

1) Aahjem Per-Johan, Førde, 44.53

2) Robert Michael Benjamin, Florø, 51.02

3) Sundal Richard Eide, Florø, 54.40

10km menn 1976-1988

1) Hov Ørjan, Førde, 39.10

2) Folkestad Eirik, Florø, 39.11

3) Gram Halvard, Førde, 39.44

4) Anyona Anthony, UWC (Kenya), 43.47

5) Reiakvam Magnus, Naustdal, 44.51

6) Leirvik Kim Nes, Svelgen, 44.59

7) Abdali Jamshid, Florø, 45.19

8) Knapstad Kristoffer, Eikefjord, 45.46

9) Wupper David, UWC (Tyskland), 47.06

10) Dypevik Eirik, Førde, 48.13

11) Colombero Tiziano, UWC (Italia), 48.51

12) Melstveit Svenn, Florø, 51.43

13) Øvrebotten Tor Inge, Svelgen, 53.08

14) De Klein Boris, UWC (Storbritannia), 1:04.19

10km menn 1966-1975

1) Sundal Magnus Andre, Florø, 37.33

2) Solheim Stig, Florø, 39.43

3) Sørbø Torstein, Florø, 40.34

4) Høyset Andre, Eikefjord, 42.14

5) Kirkeide Hans Jørgen, Florø, 43.54

6) Skulbørstad Martin, Florø, 48.18

7) Svoen Håkon, Naustdal, 49.39

8) Holme Frank, Førde, 52.14

9) Muller Klaus, Sogndal, 52.58

10) Kvammen Ståle, Førde, 55.00

11) Krognes Stian, Naustdal, 1:00.18

10km menn 1956-1965

1) Solheim Jan Arve, Florø, 35.01

2) Raa Kjell, Sandsli, 35.44

3) Rognebakke Odd, Naustdal, 36.44

4) Solheim Magnar, Florø, 37.37

5) Mundal Kjell Erling, Vassenden, 38.28

6) Hegrenes Norvald, Førde, 39.59

7) Solheim Harry, Florø, 40.02

8) Farsund Frode Geir, Førde, 42.34

8) Fauske Dagmunn, Sande i Sunnfjord, 42.34

10) Løkkebø Arne Odd, Eikefjord, 43.33

11) Kleiven Kjell, Førde, 44.26

12) Frøyen Albert, Florø, 45.24

13) Terøy Olav, Stavang, 45.54

14) Gjengedal Atle, Naustdal, 47.37

15) Pollen Bjarte, Førde, 47.49

16) Berntsen Jostein, Førde, 48.51

17) Ramsdal Otto Svein, Florø, 50.04

18) Nygård Jan Karsten, Bremanger, 52.46

19) Standal Terje, Florø, 56.00

20) Bjørnsen Gunnulf, Svelgen, 59.24

10km menn 1946-1955

1) Nygård Harald, Frekhaug, 33.59

2) Johnsen Jon Arne, Oslo, 38.42

3) Torvanger Aage, Florø, 39.12

4) Gulholm Egil, Naustdal, 39.21

5) Holsen Brynjar, Eikefjord, 44.32

6) Rød Svein Erlend, Førde, 45.05

7) Ospehaug Norvald, Naustdal, 45.06

8) Bakke Jon, Svelgen, 46.12

9) Kvellestad Kjartan, Florø, 46.51

10) Erdal Bjarte, Førde, 47.20

11) Midthun Peter, Førde, 47.55

12) Thuland Ståle, Kyrkjebø, 48.14

13) Horstad Emil, Førde, 48.25

14) Holme Rune, Florø, 48.36

15) Hauge Arne, Høyanger, 48.37

16) Øvrebotten Gunnar Bjarte, Førde, 49.52

17) Øvrebotten Trygve, Frekhaug, 50.08

18) Mo Terje, Førde, 50.52

19) Kilnes Leif, Førde, 53.00

20) Vårdal Sigbjørn, Askvoll, 53.18

21) Gram Harry, Førde, 54.15

22) Midtbø Steinar A, Florø, 54.27

23) Lauvås Nils, Lindås, 54.51

24) Roald Knut, Florø, 54.59

25) Rygg Asbjørn, Sandane, 56.50

10km menn 1936-1945

1) Ljotebø Jon, Vadheim, 44.43

2) Solheim Sigmund, Florø, 45.52

3) Haugsbakk Odd, Naustdal, 47.07

4) Kleppa Hermund, Leikanger, 52.26

5) Holme Aksel, Førde, 55.52

6) Etterlid Andreas, Førde, 55.55

7) Kvalsvik Hans Bjørn, Florø, 57.09

10km menn 1926-1935

1) Mettenes Karl, Førde, 57.33

2) Høyset Reidar, Eikefjord, 1:03.06

10km kvinner 1989-1993

1) Storkås Hanne Stavø, Førde, 51.46

2) Bjørdal Sesilie, Førde, 56.27

10km kvinner 1976-1988

1) Rygg Anne Lise, Førde, 47.40

2) Seim Maria, UWC (Norge), 51.19

3) Holme Kathrine, Maura, 58.33

10km kvinner 1966-1975

1) Schei Anne, Naustdal, 48.10

2) Lunde Irene, Sande i Sunnfjord, 53.10

3) Indrebø Heidi, Florø, 55.02

4) Melheim Kari, Florø, 57.47

10km kvinner 1956-1965

1) Stavø Norunn, Florø, 41.55

2) Selås Ingunn, Florø, 50.14

3) Eide Monique, Florø, 51.57

4) Frøyen Ester, Florø, 53.58

5) Korssjøen Ellen, Førde, 1:02.12

10km kvinner 1946-1955

1) Svardal Solveig, Eikefjord, 52.37

2) Gjelsvik Sigrid, Naustdal, 53.44

3) Fagerstrøm Anne Marie, Florø, 55.34

4) Sundal Jorunn, Høyanger, 56.46

5) Vårdal Anne Karin, Svelgen, 1:02.06

10km kvinner 1936-1945

1) Losnegaard Liv Astrid, Laksevåg, 47.47

2) Høyset Ragnhild, Eikefjord, 1:15.08

5km menn 1992-1993

1) Terum Sander S, Aurland, 18.51

2) Døssland Andreas, Oslo, 19.28

3) Lie Sveinung B, Aurland, 20.08

4) Karlsen Keven, Florø, 21.20

5) Herstad Sondre Haugsbø, Naustdal, 22.01

6) Mallasvik Daniel, Naustdal, 24.01

7) Pedersen Robert, Florø, 24.58

8) Selås Runar, Florø, 25.24

9) Øvrelid Fredrik Herstad, Førde, 28.53

5km menn 1990-1991

1) Ness Sjur, Aurland, 19.03

2) Kjerpeseth Øyvind, Florø, 21.20

3) Hove Kristoffer, Florø, 21.22

4) Elgåen Christoffer, Aurland, 21.24

5) Horgen Marius Reksten, Florø, 30.13

5km menn 1988-1989

1) Terum Torkil S, Aurland, 18.13

5km menn 1983-1987

1) Bjørnseth Ole Henrik, Florø, 17.21

2) Elvebakke Kristoffer, Davik, 22.56

5km menn 1976-1982

1) Solheim Vidar, Davik, 23.22

2) Nestun Henning, Florø, 30.41

3) Yndestad Øystein, Florø, 31.15

5km menn 1966-1975

1) Eide Stig Omar, Balestrand, 20.16

2) Vadøy Ingvar Magne, Florø, 28.50

3) Ødegård Arild, Billingstad, 29.08

5km menn 1956-1965

1) Midtbø Kjell, Florø, 21.16

2) Gjerde Stig, Svelgen, 22.59

3) Kleppenes Johnny, Florø, 23.54

4) Pedersen Rolf, Florø, 25.54

5) Klungresæter Norvall, Bremanger, 25.56

5km menn 1946-1955

1) Sunde Arnstein, Florø, 22.40

5km menn 1936-1945

1) Netland Sigurd E, Sandane, 25.15

2) Klakegg Harald, Førde, 25.20

3) Johannesen Erling H, Førde, 25.54

4) Grimeland Ragnar, Førde, 26.15

5km menn 1926-1935

1) Ness Kåre, Askvoll, 28.10

5km kvinner 1992-1993

1) Indrebø Malene Langlo, Florø, 29.13

2) Føleide Frida Nordem, Florø, 31.09

3) Midtbø Ruth Elise Finsv., Førde, 31.22

4) Storkås Trine Stavø, Førde, 38.11

5) Norheim Norill Terese, Hafslo, 38.28

5km kvinner 1990-1991

1) Bjørset Anita, Førde, 24.06

2) Midtbø Lina Finsveen, Førde, 24.09

3) Tefre Mariell, Førde, 24.55

4) Hov Hege, Førde, 25.25

5) Gram Karoline, Førde, 32.55

5km kvinner 1988-1989

1) Sellereite Sunniva, Florø, 23.15

5km kvinner 1966-1975

1) Bakke Margunn Frøyen, Florø, 30.20

5km kvinner 1956-1965

1) Døssland May-Brith, Oslo, 24.24

2) Oberskeid Anne Grethe, Vassenden, 25.30

5km kvinner 1946-1955

1) Myklebust Magnhild, Florø, 22.46

2) Reknes Bjørg, Florø, 23.23

10km utan tid

Agledal Aud, Eikefjord

Agledal Kjell, Eikefjord

Aguirre Christian H, Florø

Aguirre Emilie H, Florø

Barstad Ingebjørg, Florø

Barstad Torill Irene, Florø

Bergvatn Helene, Førde

Bergvatn Tor Alfred, Førde

Berle Sissel, Florø

Borren Solveig, Vassenden

Daling Else Karin, Førde

Edvardsen Willy, Florø

Endestad Rolf, Florø

Faugstad Randi, Førde

Fløholm Nils Gisle, Florø

Furesund Oddrun, Florø

Førde Oddvar, Svelgen

Giil Jorunn, Florø

Haugen Janne, Florø

Hjertenes Dagfinn, Florø

Hjertenes Margrethe, Florø

Hugøy Hildegunn, Alversund

Hukset, Ann Kristin, Vassenden

Hukset, Bente Linn Borren, Vassenden

Jacobsen Egil, Førde

Jacobsen Inga, Lonevåg

Kinn Gerd Sissel, Florø

Kleiven Øyvind, Florø

Kvistad Hildegunn, Florø

Langø Anny, Florø

Mallasvik Dag-Rune, Naustdal

Midthun Petter, Førde

Mulehamn Ståle, Svelgen

Mundal Ask, Vassenden

Mølster Ann-Jeanette, Florø

Nedrebø Odd, Førde

Nesdal Gerd, Florø

Ness Aud Berit, Førde

Ness Johannes, Førde

Ottesen Målfrid, Florø

Ravnestad Anny, Høyanger

Refsnes Petter, Florø

Reknes Leif-Martin, Florø

Stavang Margrethe, Florø

Steinhovden Vidar, Trondheim

Strømmen Sissel, Florø

Stusdal Erna, Florø

Stusdal Svein, Florø

Sundal Jofrid, Florø

Svarthumle Margot, Florø

Søreide Kari-Ann, Florø

Totland Tor, Florø

Vaksdal Øyvind, Lonevåg

Weckhorst Turid, Florø

5km utan tid

Bakke Ann Mari, Holmefjord

Berge Leiv Magne, Kyrkjebø

Berge Per Trygve, Kyrkjebø

Berge Rannveig, Kyrkjebø

Berge Reidar, Kyrkjebø

Bjørnset Mia Charlotte K, Florø

Borren Ann Solfrid, Vassenden

Drageset Per O, Innvik

Flølo Jan Rune, Naustdal

Folgerø Ann Karin, Florø

Gjøringbø Bertel, Florø

Grotle Kristian Andre, Florø

Grotle Martin Inge, Florø

Grotle Oddvar Kjell, Florø

Grotle Sissel, Florø

Grov Else, Florø

Higraff Bjørg, Florø

Higraff Svein, Florø

Hukset Per Arne Borren, Vassenden

Hukset Svein Rune Borren, Vassenden

Jimmy Andre K. Bjørnset, Florø

Jorde Jon, Dale

Larsen Asbjørn, Florø

Lexau Herdis Elin, Florø

Midtbø Anne Finsveen, Førde

Natvik Maja Elise, Florø

Pedersen Lene Christin, Florø

Stavang, Ingrid, Florø

Stavø Lena Michelle, Florø

Stavø Olaug, Florø

Strand Rakel Haugen, Florø

Sørdal Marit Solheim, Florø

Sørdal Ola, Florø

Trengereid Astrid, Florø

Trengereid Ina Terese, Florø

Utkilen Gro, Florø

Knax-løpet

Agledal Camilla, Florø

Albrektsen Eirik, Florø

Albrektsen Tor, Florø

Alden Luise Stang, Florø

Andersen Elise, Florø

Andersen Sivert, Florø

Aune Siv Stavang, Florø

Bareksten Fredrik Svarthumle, Florø

Bareksten Kristoffer, Florø

Bareksten Siri Sandvik, Florø

Bareksten Vegard, Florø

Baug Hanne, Florø

Bauge Aksel, Florø

Belsvik Balder, Florø

Berge Lars Andreas, Florø

Bergli Markus, Florø

Bergli Petter, Florø

Berntsen Erlend, Førde

Berntsen Pernille, Førde

Bjerknes Eirik, Florø

Bjerknes Tord Bjørnar, Florø

Bjørnseth Steffen, Florø

Bortne Amalie, Florø

Broberg Ingrid, Florø

Byrkjeland Eirik, Florø

Bøe Ingrid Sundal, Florø

Bøhmer Sofie, Florø

Dypevik Christoffer, Florø

Dyrli Astrid Dorfmann, Florø

Eide Kristian, Florø

Eikevoll Josefine H, Florø

Ekrene Ailen Norheim, Gaupne

Fidjeland Aleksander, Florø

Fidjeland Gunn Helene, Florø

Fjelltun Carina, Førde

Frammarsvik Kristine, Florø

Frammarsvik Live, Florø

Frøyen Håvard, Florø

Frøyen Vetle Dyrli, Florø

Fuglesang Tora, Florø

Føleide Lasse Nordem, Florø

Føleide Mina Nordem, Florø

Geithus Simon, Florø

Gjerde Marita, Svelgen

Gjerde Ole Martin, Svelgen

Grotle Anders Olai, Florø

Halvorsen Simen, Florø

Hansen Ragnar, Florø

Haugland Håvard Sandvik, Florø

Haugland Sunniva Sandvik, Florø

Heggestad Joachim Norheim, Gaupne

Hegranes Stine Lysne, Florø

Heimsæter Lars Daniel, Eikefjord

Helgås Håkon Riste, Florø

Helle Anne Beate, Florø

Hellesen Birgitte, Florø

Hellesen Puthi, Florø

Herstad Jarand Haugsbø, Naustdal

Herstad Torje Haugsbø, Naustdal

Hessevik hanna 95, Florø

Holm Cecilie, Florø

Holme Nina, Florø

Hordvik Mari, Florø

Hordvik Åsmund, Florø

Hove Erlend, Florø

Hove Runar, Florø

Husa Malin, Florø

Husevåg Joakim Bendiksen, Florø

Høivik Guro Frøyen, Florø

Høivik Robert Frøyen, Florø

Haare Sunniva Rundereim, Florø

Haarklau Karin Bird, Florø

Indrebø Fredrik Langlo, Florø

Indrebø Markus Langlo, Florø

Jansen Jan Erlend, Florø

Jasin Bavan, Florø

Johannesen Christian, Florø

Johansen Maren M, Florø

Johansen Mathias M, Florø

Johansen Mathilde M, Florø

Johansen Thale S, Florø

Johansen Vilde S, Florø

Jørgensen Camilla, Florø

Kjerpeseth Heidi S, Florø

Kjerpeseth Kristi, Florø

Kleppenes Einar, Florø

Kleppenes Kamilla, Florø

Klock Lene, Florø

Klock Magnus, Florø

Knapstad Aksel, Florø

Knudsen Susanne, Florø

Knutsen Thomas, Florø

Kvamme Malin, Florø

Kvamme Susanne, Florø

Kvamme Vilde, Florø

Langø Marius Andre, Florø

Larsen Joakim, Florø

Larsen Mona, Florø

Leirvåg Kristin, Florø

Leirvåg Vegard Værøy, Florø

Leversund Vilje Norman, Florø

Lyngstad Marco, Florø

Lyngstad Marisa, Florø

Lyngstad Skjalg Are, Florø

Løkkebø Helene, Florø

Løkkebø Julie, Florø

Løland Steinar, Florø

Løtvedt Joakim, Florø

Madsen Lene Louise, Florø

Magnussen Kalyani, Florø

Magnussen Kristoffer S, Florø

Magnussen Patrick, Florø

Mallasvik Martine, Naustdal

Marcena Alicja, Florø

Munkholm Oddne Håvardstun, Florø

Myrhol Magnus, Svelgen

Mølster Anna Catharina, Florø

Norhaug Ivar Fugle, Førde

Norhaug Reidar Fugle, Førde

Norheim Sedrik Kauppi, Hafslo

Nygård Ellen Lovise P., Florø

Nygård Vilde, Florø

Nyttingnes Marcus, Florø

Odijk Susanne, Florø

Olsen Amalie Dypevik, Florø

Olsen Christian Gjøringbø, Florø

Olsen Daniel Bjerck, Florø

Olsen Hanne Kristine Næss, Florø

Olsen Knut Olav Næss, Florø

Olsen Sara Eline Næss, Florø

Olsen Øystein, Florø

Ommedal Bjørnar, Florø

Onstad Even Eide, Florø

Onstad Mona Eide, Florø

Os Hans Inge, Florø

Os Johan, Florø

Os Oskar, Florø

Ottesen Eivor, Florø

Ottesen Ylva, Florø

Ottesen, Rakel, Florø

Patumsit Tia Marlen, Florø

Pedersen Jim Rune, Florø

Pedersen Øyvind, Florø

Pollen Roger, Førde

Ramsdal Anne, Florø

Ramsdal Vegard, Eikefjord

Ramsdal Øyvind, Eikefjord

Ravnestad Elias, Florø

Rekdal Sondre K, Florø

Rimmen Tonje, Florø

Rotnes Magnus, Florø

Rotnes Stine, Florø

Rundereim Alf Robin, Florø

Rylandsholm Andreas, Florø

Sande Ida, Florø

Sande Lasse, Florø

Seljeseth Eirin, Florø

Skuseth Andrea, Florø

Solberg Simon, Florø

Solheim Emilie, Florø

Solheim Ørjan Ørjansen, Florø

Stang Andrea, Florø

Starheim Mathias, Florø

Steinset Jørgen, Florø

Stenevik Elise, Florø

Stenevik William, Florø

Stenseth Elling, Florø

Stenseth Mathilde, Florø

Stenseth Odin M, Florø

Storkås Guro Stavø, Førde

Strand Hanna Haugen, Florø

Strandos Vegard, Florø

Strømsnes Dan, Florø

Strømsøy Christian, Florø

Sundal Kjersti Larsen, Florø

Sundal Ole Henrik, Florø

Sundal Ole Morten, Florø

Sundal Olgeir Eide, Florø

Sundal Petter, Florø

Sælemyr Martine, Florø

Sørbø Malin, Florø

Sørbø Preben, Florø

Sørstrand Lisa, Florø

Søvik Magnus, Florø

Søvik Synne, Florø

Tonheim Nikolai S, Florø

Trengereid Lars Andreas, Florø

Trengereid Terje Kristoffer, Florø

Tveranger Edvina, Florø

Tveranger Einar, Florø

Vadøy Magnus Furnes, Florø

Vadøy Signe, Florø

Vereide Tor Frøyen, Florø

Veseth Sivert, Florø

Videla Charlotte, Florø

Videla Emmanuel, Florø

Videla Gian Franco, Florø

Værøy Hanne Lin, Florø

Værøy Karsten, Florø

Værøy Kristian, Florø

Vårvik Bjørnar, Florø

Vårvik Helge, Florø

Wintherthun Marthea, Florø

Winthertun Adrian, Florø

Yndestad Martin B, Florø

Yri Inger Helen, Florø

Yri Kjartan, Florø

Yri Therese, Florø

Økland Henrik Solheim, Florø

Aahjem Espen, Florø

Aahjem Sondre, Førde