Resultat, cuprenn på Humlestøl 27.01.19

Kort løype u/tid

2016: Aurora Wilhelmsen Solheim, Brage Wilhelmsen Solheim, Johannes Titlestad, Terje Troland Olsbø.

2015: Viljar Humlestøl, Thea Taigla Erdal, Emily Endestad.

2014: Julian Endestad, Sanna Barstad Sandvik, Sondre Troland Olsbø.

2013: Erle Humlestøl, Ida Ullaland Endestad, Nora Steinhovden, Adelen Værn Langedal, Synne Knapstad, Ola Standal Hauge, Lill Hovland, Hedda Wilhelmsen Solheim.

2 km

2013: Adran Aarseth Kjellevold 21.40, Isak Øren Fotland 14.57.

2012: Alexander Theodor Håøy 17.26, Fredrik Fraas Øren u/tid, Ida Endestad Solheim u/tid, Oda Marie Austreim u/tid, Runa Scharschmidt u/tid, Sanna Langedal Sortland 15.25.

2011: Amanda Rønnekleiv Endestad 11.34, Emil Sæterlid 12.30, Hermine Heimseter Underlid u/tid, Hermine Terøy Pedersen 14.31, Jill-Therese Østhus Pedersen 22.29, Lilje Solheim Haugum u/tid, Nathalie Endestad 12.02.

2010: Fride Ellingsund Øyra 12.58, Gulla Langedal Sortland 10.23, Herborg Titlestad 10.28, Liv Sharschmidt 9.52, Mathias Stubhaug 13.31, Noah Øren Fotland 12.20, Peder Holke 10.41, Rikke Fraas Øren u/tid, Sander Barstad Sandvik u/tid, Sofie Værn Langedal 13.08, William Aarseth Kjellevold 8.48.

2009: Alf Erik Knapstad 9.49, Andrine Langedal Horgen 10.18, Aveline Standal Hauge 13.00, Håkon Torsvik Myrvollen 9.01, Jonathan Solheim Haugum u/tid, Kristoffer Steinhovden u/tid, Maja Wilhelmsen Solheim 12.30.

2008: Håvard Austreim 7.41, Mia Sofie Terøy Valberg 9.02, Helene Angelica Håøy 9.15, Ann Eline Hesjedal 9.15, Aksel Hollevik Skomsvoll 9.48, Isak Olsbø 9.51, Linea Sæterlid 10.09, Anders Stubhaug 10.41, Mali Agledal 11.21, Daniel Røyrvik 11.28, Oline Terøy Apalseth 16.18, Eline Bogen Endestad u/tid, Eirik Karstensen Indrehus u/tid, Magnus Ullaland Endestad u/tid, Frida Fraas Øren u/tid, Mathias Steinhovden u/tid.

2007: Dani Aron Østhus Pedersen 14.39, Ingeborg Titlestad u/tid.

3 km

2006: Anna Ullaland Endestad u/tid.

5 km

2004: Julia Rønnekleiv Endestad u/tid.

2003: Sara Kristine Hesjedal u/tid, Thale Sørbotten Johansen u/tid.

2001: Nora Marie Hesjedal u/tid.

Damer: Ruth Storevik Solheim 20.24, Ina Linn Ullaland Solsvik 22.48, Solveig Svardal 22.50, Solveig Knapstad 23.44, Margrethe Veum 26.30.

10 km

Herrar: Otto Ramsdal 39.16.

20 km

2002: Frode Aune 86.52.

Herrar: Jan Arve Solheim 58.08, Håvard Tonheim 59.19, Øyvind Jon Solheim 63.46, Arne Odd Løkkebø 65.22, Tore Øren 68.56, Jan Olav Endestad 74.19, Per Ståle Vågene 84.05, Rune Horgen 91.23.

Trim

Agledal Iris, Alden-Håøy Berit Randi, Austreim Erling, Endestad Karl Oskar, Endestad Margunn Eikås, Endestad Ole Jacob, Endestad Per, Endestad Torbjørn, Endestad Øystein, Grøneng Fred Arild, Hauge Frode, Haugum Paul Solheim, Heimseter Helge, Hesjedal Lidvar, Humlestøl Arne, Humlestøl Dagfrid, Humlestøl Kjell, Humlestøl Oddmund, Håøy Frode, Knapstad Irene, Knapstad Marianne, Knapstad Vidar, Kvalvik Harry, Langedal Gunnhild, Langedal Marianne, Langedal Odd Arne, Myrvollen Ingvar Torsvik, Pedersen Sandra Jeanett Østhus, Rønnekleiv Hanne Sølvi, Sandvik Marianne, Selås Ingunn, Solheim Anita Endestad, Solheim Ruffa, Solheim Trine, Stavang Frode, Stavø Norunn, Steinhovden Janne, Stubhaug Jan Vidar, Sæterlid Linn Therese, Sæterlid Tommy, Sørbotten Elin, Taigla Karin , Terøy Britt Sofie, Titlestad Henning, Titlestad Julie, Ullaland Liv Hjørdis, Ullaland Norunn, Valberg Frode, Wilhelmsen Bjørn, Øren Ann Renate, Øren Odd Magne, Øren Reidar, Øren Silje Fraas, Øyra Hilde Joveig Ellingsund.